Daugiau nei milijonas įmonių pasitiki „Google AdWords“. Taip yra dėl šių priežasčių:

Padarykite įmonę matomą

Nesvarbu, ar norite pritraukti naujų svetainės lankytojų, padidinti pardavimą internetu, sulaukti daugiau skambučių, ar išlaikyti klientus, kad jie vis sugrįžtų pas jus, „Google AdWords“ gali jums padėti.

Palaikykite ryšius su klientais internete

Galite pasiekti norimus klientus atitinkamose interneto svetainėse. Įvairios parinktys leidžia taikyti pagal svetainės tipą, auditorijos tipą ar pakartotinę rinkodarą, kai tai yra svarbu ir kur tai yra svarbu.

Vykdydami rinkodarą nespėliokite

Įvertinama, atskaitinga, lankstu

„Google AdWords“ parodo, kiek žmonių pastebi skelbimus ir koks procentas jų spustelėja skelbimus, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba skambina jums. Naudodami stebėjimo įrankius netgi galite pamatyti faktinius svetainės pardavimo skaičius, kurie generuojami tiesiogiai iš skelbimų.

Įžvalgos visą parą

Prisijungę prie savo „Google AdWords“ paskyros galite bet kada peržiūrėti, kaip veikia jūsų skelbimai. Siekdami taupyti jūsų laiką, taip pat atsiųsime mėnesio suvestinę, kurioje bus pateikta visa svarbiausia statistika ir skaičiai.

Sustabdykite, pradėkite, pristabdykite, bandykite

Galite derinti savo skelbimus, išbandyti naujus paieškos terminus, pristabdyti savo kampaniją ir iš naujo ją paleisti, kada tik norite. Visa tai nemokama naudojant „Google AdWords“.

„Google AdWords“ galite bet kada peržiūrėti, kaip veikia jūsų skelbimai.

Paspaudimai

30570

Paspaudimų rodiklis

0.18%

Vidutinis mokestis už paspaudimą

0.1 EUR

Mokestis

3057 EUR

Reikiamu laiku, reikiamoje vietoje

Reklamuokite vietiniu mastu arba visame pasaulyje

Taikykite savo skelbimus klientams tam tikrose šalyse, regionuose ar miestuose arba nustatytu atstumu nuo savo įmonės ar parduotuvės.

Pasiekite reikiamus žmones reikiamu metu

Žmonės jūsų įmonę „Google“ suras būtent tada, kai ieškos jūsų siūlomų prekių ar paslaugų.

Poilsis Druskininkuose‎
www.puikuspoilsis.lt
Savaitgalio pasiūlymams -25%.
Rezervuokite šiandien.

Poilsis Druskininkuose‎
www.puikuspoilsis.lt
Savaitgalio pasiūlymams -25%.
Rezervuokite šiandien.

Pasiekite klientus bet kuriame įrenginyje

Kadangi šiandieniniame pasaulyje visi naudoja mobiliuosius įrenginius, reklamuoti reikia visuose klientų naudojamuose įrenginiuose – staliniuose, skreitiniuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Taip galėsite rodyti savo skelbimus, kai naudotojai ieškos, naršys ar pirks.