Return to Google homepage.

Įtraukti jūsų nuorodą

Pradinis puslapis

Viskas apie Google

    Reklamuokitės mūsų puslapyje

» Įtraukti jūsų nuorodą

    Pašalinti turinį

    Įdėti nuorodą į Google

Įterpti / atnaujinti jūsų nuorodą

Kiekvieną kartą, peržiūrėdami internetą, mes įtraukiame į sąrašą naujus tinklapius bei atnaujiname informaciją apie juos. Čia jūs galite pasiūlyti mums savo nuorodą. Ne visas pasiūlytas nuorodas mes įtraukiame į savo sąrašus, ir negalime nuspėti ar garantuoti, ar jūsų tinklapis bus įtrauktas ir kada tai įvyks.

Įveskite pilną tinklapio adresą, įskaitant http:// priešdėlį. Pvz., http://www.google.com/. Norėdami apibūdinti savo tinklapio turinį, galite įvesti savo pastabas ar raktinius žodžius. Šie duomenys bus naudojami tik mūsų sistemoje ir neturės įtakos tam, kaip Google naudos jūsų tinklapį ar įtrauks jį į katalogą.

PASTABA: reikia įvesti tik pradinį jūsų tinklapio puslapį. Nereikia įvedinėti kiekvieno puslapio atskirai. Mūsų paieškos robotas, Googlebot, sugebės pats aptikti kitus puslapius. Svarbu: Google nuolat atnaujina savo tinklapių sąrašus, todėl iš naujo įvesti atnaujintų ar panaikintų adresų nebūtina. Neveikiančios nuorodos pačios išnyks iš mūsų sąrašų, kai sekantį kartą atnaujinsime visą tinklapių sąrašą.

Adresas:         
Pastabos:

Pašalinti turinį iš Google sąrašų

Google tinklapių sąrašas atnaujinamas automatiškai ir reguliariai. Peržiūrėdami internetą mes automatiškai aptinkame naujus puslapius, pašaliname neveikiančias nuorodas ir atnaujiname nuorodas. Tikėtina, kad jau pasenusios nuorodos išnyks iš mūsų sąrašų sekančios peržiūros metu.

Jei pageidaujate papildomos informacijos apie tai, kaip pašalinti tam tikrą turinį iš Google sąrašų, spauskite čia.

o ooO