Išskirtinio mažo ir vidutinio verslo partnerio pasirinkimas siekiant išplėsti verslą

FCR Media Lietuva

UAB FCR MEDIA LIETUVA – tai įmonė, kuri turi daugiau nei 20-ies metų patirtį reklamos paslaugų ir verslo informacijos srityje. Jos sėkmę ir ilgametį gyvavimą lėmė noras augti bei tobulėti.
Įmonė 2010 – 2011 – 2012 - 2013 metais (jau ketvirtus metus iš eilės) gavo Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio apdovanojimą „Google Premier SMB Parter Award“. Laimėjimas – aukščiausios kokybės paskyros, remiantis „AdWords“ kokybės balu. Tai puikus įrodymas bei didžiausias įvertinimas, parodantis, kad įmonėje kokybės ir efektyvumo standartų kartelė yra iškelta į aukščiausią tarptautinį lygį. Tik taikantis prie nuolat rinkoje vykstančių pokyčių ir diegiant inovacijas veikloje, įmonei pavyko užimti lyderio poziciją.
Šiuo metu UAB FCR MEDIA LIETUVA tinklą sudaro 5 intensyviai lankomi interneto tinklalapiai: visalietuva.lt, imones.lt, statybaplius.lt, business-baltics.com., infoplius.lt. Be to, įmonė išskirtinai atstovauja Europos verslo katalogą „Europages“. Bendrovėje šiuo metu dirba daugiau nei 160 darbuotojų.

Kontaktai:

UAB FCR MEDIA LIETUVA
Žirmūnų g. 68A, Vilnius
Tel. + 370 (5) 236 1000,
Faksas: +370 21 91 296
adwords@fcrmedia.lt

Apsilankyti svetainėje