Norime apsaugoti jus bei jūsų privatumą ir sukurti paprastus įrankius, kurie suteiks jums galimybę rinktis ir valdyti.

Verta žinoti

Norime suteikti jums galingiausius saugos ir privatumo įrankius. Rūpinamės sauga ir privatumu, žinome, kad jie svarbūs jums ir stengiamės tai užtikrinti. Svetainėje „Verta žinoti“ rasite patarimų, kurie padės jums išlikti saugiems ir apsaugoti savo šeimą internete. Apsilankykite svetainėje, kad sužinotumėte daugiau ir suprastumėte, kaip „Google“ gali apsaugoti jus, jūsų kompiuterį ir internetą nuo elektroninių nusikaltimų.

Išlikite saugūs internete

Nuolat stengiamės užtikrinti saugą bei apsaugoti privatumą ir norime, kad „Google“ būtų dar naudingesnė ir veiktų efektyviau. Suteikiame jums įrankius ir galimybę saugiai bei paprastai valdyti, kokią informaciją, su kuo ir kaip bendrinate.

Patvirtinimas dviem veiksmais

Naudodami patvirtinimą dviem veiksmais apsaugosite „Google“ paskyrą priemone, kurią žinote (slaptažodžiu), ir priemone, kurią turite (telefonu). Sužinokite, kaip naudoti patvirtinimą dviem veiksmais.

Inkognito režimas

Puslapiai, kuriuos atidarote, ir failai, kuriuos atsisiunčiate „Google Chrome“ inkognito režimu, neįrašomi „Chrome“ naršymo ar atsisiuntimo istorijoje. Sužinokite, kaip įjungti inkognito režimą.