Technologijos ir principai

„Google“ visada siekiame kurti idėjas ir produktus, dažnai pralenkiančius esamas technologijas. Kadangi esame atsakingai veikianti įmonė, labai stengiamės užtikrinti bet kokių naudotojams teikiamų naujovių atitinkamo lygio privatumą ir saugumą. Visose kompanijos pakopose priimdami sprendimus vadovaujamės privatumo principais, todėl, įgyvendindami savo tęsiamą misiją susisteminti pasaulio informaciją, galime padėti apsaugoti ir paskatinti naudotojus.

Privatumo principai

 1. Naudoti informaciją, siekiant teikti naudotojams vertingus produktus ir paslaugas.

  Pirmasis „Google“ filosofijos principas – siekti užtikrinti, kad naudotis mūsų produktais ir paslaugomis būtų geriausia. Kai naudotojai dalijasi informacija su mumis, galime kurti jiems vertingas paslaugas ir produktus. Manome, kad sutelkiant dėmesį į naudotojus tobulinami ir produktai, ir privatumą stiprinančios funkcijos, dėl kurių skatinamos naujovės ir pritraukiama ištikima interneto naudotojų auditorija.

  Mokomės iš rašybos ir gramatikos klaidų, kurias visi daro ieškodami, kad pateiktume greitesnius ir tikslesnius paieškos rezultatus. Taigi, jei įvesite [polkasis lokys], galime atspėti, kad tikriausia turėjote omenyje [pilkasis lokys].

 2. Kurti produktus, atitinkančius griežtus privatumo standartus ir praktiką.

  Mūsų tikslas – būti moderniausias technologijas teikiančia įmone, įskaitant įrankių, kuriais naudotojams paprasta ir patogu valdyti asmeninę informaciją, nemenkinant vertingos naudotojų patirties, kūrimą. Laikomės privatumo įstatymų ir papildomai dirbame įmonės viduje bei su įgaliotaisiais atstovais ir pramonės partneriais, siekdami kurti ir taikyti griežtus privatumo standartus.

  Sukūrėme „Google+“ su draugų ratais, kad galėtumėte lengvai bendrinti skirtingus dalykus su skirtingais žmonėmis. Galite draugus suburti į vieną draugų ratą, šeimos narius į kitą, o viršininkui sukurti atskirą ratą, kuriame bus tik jis (kaip ir tikrame gyvenime).

 3. Padaryti, kad asmeninės informacijos rinkimas būtų aiškus.

  Stengiamės naudotojams parodyti paslaugoms tinkinti naudojamą informaciją. Atsižvelgdami į aplinkybes siekiame aiškiai nurodyti turimą informaciją apie atskirus naudotojus ir tai, kaip ją naudojame paslaugoms teikti.

  „Google“ informacijos suvestinė padeda atsakyti į klausimą „Ką „Google“ žino apie mane?“ Joje pateikiama informacija, saugoma jūsų „Google“ paskyroje, pvz., pastarasis jūsų tinklaraščio įrašas „Blogger“ ar įkeltos nuotraukos, ir leidžia jums keisti daugelio „Google“ produktų privatumo nustatymus vienoje pagrindinėje vietoje.

 4. Suteikti naudotojams atitinkamo pasirinkimo apsaugoti savo privatumą galimybę.

  Žmonės skirtingai rūpinasi privatumu, skiriasi jų poreikiai. Norėdama teikti geriausias paslaugas įvairiausiems naudotojams, „Google“ stengiasi pasiūlyti jiems atitinkamo ir tiksliai nurodyto pasirinkimo naudoti asmeninę informaciją galimybę. Manome, kad asmeninė informacija neturėtų būti griežtai saugoma, ir esame įsipareigoję kurti produktus, kuriuos naudodami naudotojai galėtų eksportuoti asmeninę informaciją į kitas paslaugas. Naudotojų asmeninės informacijos neparduodame.

  Naudodami mūsų privatumo įrankius, galite šifruoti paieškos srautą tarp kompiuterio ir „Google“, privačiai naršyti internete, ištrinti paieškos istoriją, lengvai perkelti duomenis iš „Google“ produktų naudodami Duomenų naudojimo liberalizavimo iniciatyvą ir dar daugiau.

 5. Atsakingai valdyti turimą informaciją.

  Pripažįstame, kad esame atsakingi už naudotojų mums patikėtų duomenų apsaugą. Rimtai nagrinėjame saugos problemas ir dirbame su didele naudotojų, kūrėjų ir išorinių saugos ekspertų bendruomene, siekdami padaryti internetą saugesnį ir patikimesnį.

  Produktus nuo pat pagrindų kuriame saugius ir atsparius įsilaužimams. Automatiniai skaitytuvai naudoja duomenis, kad kiekvieną dieną apsaugotų milijonus naudotojų nuo kenkėjiškų programų, sukčiavimo, apgaulės ir šlamšto.