GoogleAnalytics

Gaukite svarbių įžvalgų

Naudodami „Google Analytics“ galite ne tik įvertinti pardavimą ir konversijas, bet ir gauti naujų įžvalgų, kaip lankytojai naudoja svetainę, kaip jie atkeliavo į svetainę ir kaip galite paskatinti juos vėl sugrįžti.

Analizės įrankiai

„Google Analytics“ sukurta veiksmingos, lengvai naudojamos, ataskaitas teikiančios platformos pagrindu, kad galėtumėte vos keliais paspaudimais nuspręsti, kokius duomenis norite peržiūrėti, ir tinkinti ataskaitas.

Sužinokite daugiau

Turinio analizė

Naudodami turinio ataskaitas galite lengviau suprasti, kurių svetainės dalių didelis našumas, kurie puslapiai populiariausi, kad galėtumėte sukurti geresnę patirtį klientams.

Sužinokite daugiau

Socialinių tinklų analizė

Žiniatinklis – tai socialinė vieta, todėl „Google Analytics“ įvertina visuomeninės medijos programų sėkmę. Galite analizuoti, kaip lankytojai naudoja bendrinimo funkcijas svetainėje (pvz., „Google“ mygtuką +1) ir domisi jūsų turiniu socialinių tinklų platformose.

Sužinokite daugiau

Mobiliųjų telefonų analizė

Naudodami „Google Analytics“ galite lengviau įvertinti mobiliųjų telefonų įtaką verslui. Be to, jei kuriate programas mobiliesiems, „Google Analytics“ teikiama programinės įrangos kūrimo rinkinių, skirtų „iOS“ ir „Android“, kad galėtumėte įvertinti, kaip žmonės naudoja programą.

Sužinokite daugiau

Konversijos analizė

Naudodami įvairias „Google Analytics“ analizės funkcijas sužinokite, kiek klientų pritraukiate, kiek parduodate ir kaip naudotojai domisi jūsų svetaine.

Sužinokite daugiau

Reklamavimo analizė

Išnaudokite visas reklamavimo galimybes sužinoję, koks socialinių, paieškos, vaizdo skelbimų ir skelbimų mobiliesiems našumas. Susiekite svetainės veiklą su rinkodaros kampanijomis, kad matytumėte visą vaizdą ir galėtumėte padidinti reklamavimo našumą.

Sužinokite daugiau

„Google Analytics“ programų galerija

Naujai ir įdomiai išplėskite „Google Analytics“. Pasiekite įvairias programas iš „Google Analytics“ programų galerijos, kad galėtumėte lengviau rinkti labiau susijusius duomenis, automatizuoti ataskaitų teikimą ir tvarkyti įmonės duomenis.  Sužinokite daugiau