GoogleAnalytics

Reklamavimo analizė

Daug investavote, kad pritrauktumėte lankytojų į svetainę. Iš kur žinote, ar veikia jūsų reklamavimo programos? Peržiūrėkite visus skaitmeninius kanalus, įskaitant paiešką, vaizdinę reklamą, socialinius tinklus, filialus bei el. paštą, ir sužinokite, kokios įtakos jie turėjo konversijų rodikliams ir investicijų grąžai. Patobulinkite analizę integravę neprilygstamą „AdWords“, įskaitant kampanijas mobiliesiems ir vaizdinės reklamos kampanijas.

Reklamavimas

Padarykite paieškos variklio rinkodarą efektyvesnę

Taikant paieškos variklio rinkodarą pritraukiama lankytojų į svetainę. Naudodami „Google Analytics“ galite susieti lankytojų elgseną su PVR kampanijomis („Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir kt.) ir išmaniau teikti kainos pasiūlymus bei raktinius žodžius. Jei naudojate „AdWords“, galite automatiškai pažymėti kampanijas ir lengvai peržiūrėti visus konversijų rodiklių skirtumus, esant skirtingoms skelbimų paskirties vietoms ar nukreipimo puslapiams.

Sužinokite daugiau

Naudokite pakartotinę rinkodarą, kad greitai ir lengvai pasiektumėte tinkamus klientus

Naudodami „Google Analytics“ pakartotinę rinkodarą galite gauti išsamių įžvalgų apie klientus, kurie rodo susidomėjimą jūsų produktais ir paslaugomis, bei rodyti jiems tikslinius skelbimus žiniatinklyje, kuriais reaguojama tiesiogiai į tai, ko jie ieško.

Sužinokite daugiau

Supraskite, kaip programas veikia vaizdo reklamavimas

Sužinokite, kiek veiksminga gali būti vaizdinė reklama pristatant naujiems klientams svetainę. Sutelkite dėmesį į konkrečias paskirties vietas ir supraskite, kiek jos veiksmingos pritraukiant tinkamų tipų lankytojus. Integravimas į „Google“ vaizdinės reklamos tinklą (GVRT) reiškia, kad galite naudoti „AdWords“ kampanijoms kurti ir tvarkyti. Tada galite įterpti „Google Analytics“ žymas „Google“ vaizdinės reklamos tinklo rinkodaros kampanijose ir įvertinti sėkmę.

Skirkite pakankamai dėmesio mobiliesiems skirtoms kampanijoms

Jei rodote skelbimus mobiliesiems ar naudojate programas mobiliesiems, tikriausiai norite sužinoti našumą. Skelbimų mobiliesiems paskirties vietos pritraukia kitokio tipo lankytojus, o „Google Analytics“ parodo, kaip jie elgiasi. Galite išskirstyti duomenis pagal įrenginį, įvertinti skelbimų našumą ir optimizuoti svetainę mobiliesiems bei įprastą svetainę, naudodami žinomą metriką, pvz., laiką svetainėje, peradresavimo ir konversijų rodiklius.

Sužinokite daugiau

Sužinokite, kaip reklamavimo kampanijos veikia kartu su sudėtiniais kanalais

Reklamuojate keliuose skaitmeniniuose kanaluose (PVR, vaizdinės reklamos, socialinių tinklų, filialų ir dar daugiau), todėl norint sulaukti daugiau klientų ir paskatinti konversijas svarbu suprasti, koks kiekvieno jų vaidmuo ir kaip jie veikia kartu. Naudojant sudėtinius kanalus pateikiama išsami informacija apie tai, kurie jų veikia geriausiai ir kurie mažiausiai veiksmingi. Pagal tai galite optimizuoti ir tobulinti skaitmeninės rinkodaros programas.

Sužinokite daugiau

Vertinant kampanijas sužinoma, kas veiksminga ir kas ne

Įvertinkite kampanijas visuose kanaluose ir sužinokite, kuri rinkodaros veikla tikrai apsimoka. Peržiūrėkite pagal kanalus į segmentus suskirstytas ataskaitas ir realiuoju laiku pateikiamus duomenis paskyroje, praėjus vos kelioms minutėms nuo kampanijos pradžios. Bus pateikta kiekvienos nuorodos, kurią pažymėsite, įskaitant el. paštą ir reklamjuostes, įsitraukimo ir konversijų veikla. Be to, galite stebėti neinternetines kampanijas, nukreipiančias naudotojus į svetainę.

Sužinokite daugiau