GoogleAnalytics

Analizės įrankiai

Nagrinėkite duomenis. Naudojant standartines ataskaitas galima lengvai įvertinti ir suprasti srautą svetainėje. Be to, vos keliais paspaudimais galima greitai sukurti tinkintų ataskaitų, lankytojų segmentų ir nustatyti svarbius su komandos nariais bendrintinus duomenis.

Ataskaitų teikimas realiuoju laiku: įvertinkite veiklą jai įvykus

Peržiūrėkite, kiek žmonių šiuo metu lankosi jūsų svetainėje, iš kur jie atkeliavo ir ką žiūri. Ataskaitose realiuoju laiku galite sužinoti, ar populiarus naujas svetainės turinys, ar dabartinė reklama skatina srautą į svetainę, bei peržiūrėti tiesioginį „tweet“ ir tinklaraščio įrašų poveikį.

Sužinokite daugiau

Tinkintos ataskaitos: apibrėžkite norimą analizuoti informaciją

Per kelias minutes sukurkite savo metrikos informacijos suvestinę. Užuot nagrinėjant duomenis, suteikiama tiesioginė prieiga prie reikalingų atsakymų. Kurkite ataskaitas, kurias galite bendrinti su kolegomis, ir gaukite įžvalgų, kurias vertėtų bendrinti.

Sužinokite daugiau

Tinkinti kintamieji: kurkite ir analizuokite savo tinkintus segmentus

Naudodami tinkintus kintamuosius galite lengviau suprasti klientų segmentus ir sužinoti, kaip jie domisi svetaine. Taikydami tinkintus kintamuosius galite tinkinti „Google Analytics“ ir rinkti įmonei reikšmingiausius klientų duomenis.

Sužinokite daugiau

Išplėstiniai segmentai: lengvai analizuokite konkrečias srauto dalis

Kodėl kai kurie apsilankymai baigiasi 150 dol. vertės pardavimu, o kiti ne? Tai galite išsiaiškinti naudodami išplėstinius segmentus. Taikykite iš anksto nustatytus segmentus, pvz., „Apsilankymai su konversijomis“ arba „Natūralus srautas“, arba kurkite savo segmentus. Analizuokite atskirus segmentus arba palyginkite įvairius visų ataskaitų segmentus.

Sužinokite daugiau

Informacijos suvestinės: tvarkykite, stebėkite ir bendrinkite pagrindinius našumo rodiklius (PNR)

Pradėkite naudodami bendrą „Įmonės PNR“ informacijos suvestinę, į kurią įtraukiami svarbiausi organizacijos našumo rodikliai. Sukurkite paieškos variklio optimizavimo PVO informacijos suvestinę. Visose informacijos suvestinėse galima naudoti nuvilkimo funkciją, jos visiškai pagrįstos valdiklių veikimu ir yra itin lengvai tinkinamos.

Sužinokite daugiau

Vizualizacija: sužinokite kelią, kurį lankytojai pasirinko svetainėje

„Google Analytics“ teikiama įvairių veiksmingų vizualizacijos įrankių, įskaitant srauto vizualizaciją ir „Analytics“ puslapyje. Srauto vizualizacijos ataskaitose analizuojamas lankytojų svetainėje pasirinktas kelias. O „Analytics“ puslapyje galima vizualiai įvertinti, kaip naudotojai sąveikauja su puslapiais. Kad analizė būtų paprastesnė, integravome įvairių diagramų, kuriose pateikiama informacija taip, kaip norite ją matyti.

Bendrinimas: ne visi organizacijos nariai gali bendradarbiauti

Priimti sprendimus remiantis duomenimis lengviausia tada, kai komandų nariai gali lengvai bendrinti informaciją. Naudodami „Google Analytics“ teikiamus bendrinimo įrankius raktinių žodžių pirkimo komandos nariai gali dirbti kartu su PVO ir turinio komandų nariais. Naudokite „Intelligence“ ir „Alerts“ funkciją, kad nustatytumėte nenumatytus pakeitimus ir praneštumėte kolegoms. Pažymėkite pagrindinius įvykius paskyros istorijoje, kad kiti asmenys galėtų peržiūrėti. Lengvai kurkite ir bendrinkite tinkintas metrikos, kuri svarbi įmonei, informacijos suvestines.

API ir tinkinimas – tai jūsų duomenys, pateikite juos pageidaujamu formatu

Galite naudoti programas, papildinius ir tinkinamas funkcijas, kad lengviau integruotumėte „Google Analytics“ į organizacijos procesus. Pasinaudokite trečiųjų šalių teikiamomis priemonėmis arba kurkite savo programas naudodami „Google Analytics“ API.