GoogleAnalytics

Turinio analizė

Naudodami „Google Analytics“ turinio ataskaitas suraskite svetainės geriausią turinį ir užslėptus perliukus. Sužinosite, kaip dažnai žmonės lankosi kiekviename svetainės puslapyje, kiek laiko jie naršo ir kaip dažnai įvykdo konversijas. Visos ataskaitos pateiktos turinio skiltyje.

„Site Search“: leiskite lankytojams greičiau pasiekti paskirties vietas

Kai lankytojams nepavyksta rasti to, ko nori, jie ieško. Naudodami „Google Analytics“ „Site Search“ ataskaitų teikimą galite sužinoti, ko lankytojai iš tiesų ieško. Suraskite praleistas produktų galimybes ir pagreitinkite konversijas.

Sužinokite daugiau

„Analytics“ puslapyje: peržiūrėkite, kaip lankytojai keliauja svetainėje

Peržiūrint „Google Analytics“ ataskaitas kartais sudėtinga vizualizuoti, kaip lankytojai naršo nurodytame svetainės puslapyje. Naudokite „Analytics“ puslapyje ir vizualiai analizuokite, kaip lankytojai keliauja svetainėje.

Sužinokite daugiau

Svetainės spartos analizė: sužinokite apie problemas, kol dar klientai apie jas nesužinojo

Visi žinome, kokį nusivylimą gali sukelti lėtai įkeliama svetainė, ir tai net gali neigiamai paveikti jūsų reklamavimo bei paieškos reitingus. „Google Analytics“ svetainės spartos ataskaitoje peržiūrėkite, kiek laiko trunka puslapių įkėlimas. Suraskite ir sutvarkykite lėtai įkeliamus puslapius bei padarykite lankytojus laimingesnius.

Sužinokite daugiau

Įvykių stebėjimas

Įvykių stebėjimas: supraskite, ką lankytojai veikia svetainėje

Tikrai labai naudinga suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su puslapiais. Peržiūrėkite, kaip dažnai jie sąveikauja su „Flash“ ir AJAX elementais arba spustelėja nuorodas, kad atsisiųstų produktų brošiūras. Galite net nustatyti įvykių stebėjimą, kad galėtumėte išsamiau peržiūrėti lankytojų elgseną.

Sužinokite daugiau

AdSense

Padarykite „AdSense“ programą veiksmingesnę

Naudodami „AdSense“ tinklaraščių kūrėjai ir turinio leidėjai gali gauti pinigų už skelbimus. „Google Analytics“ gali tiesiogiai importuoti „AdSense“ duomenis, kad padėtų pateikti skelbimus geriausioje galimoje svetainės vietoje.

Sužinokite daugiau