GoogleAnalytics

Konversijų komplektas

Naudodami „Google Analytics“ konversijų komplektą galite analizuoti puslapių peržiūras ir lankytojų skaičius. Sužinokite, kaip visi skaitmeninės rinkodaros kanalai veikia kartu pritraukdami lankytojų į svetainę. Įvertinkite pardavimą, atsisiuntimus, vaizdo įrašų paleidimus ir kitus jums vertingus veiksmus. Supraskite, kodėl kai kurie lankytojai perka iš jūsų, o kiti neperka. Tada galėsite koreguoti svetainę ir rinkodaros programas, kad atitiktų įmonės tikslus.

Supraskite, kaip lankytojų elgsena skatina pardavimą ir konversijas

Jūsų svetainė yra dinamiška; jūsų konversijos tikslai taip pat turi būti dinamiški. Naudodamiesi „Google Analytics“ tikslais ir įvykių stebėjimu galite stebėti pardavimą, atsisiuntimus, vaizdo įrašų paleidimus, konversijas, įsitraukimą į svetainę arba apibrėžti nuosavą metriką. Taip pat galite ataskaitų teikimą pritaikyti atsižvelgdami į tai, ko norite pasiekti, ir identifikuoti, kurie lankytojų veiksmai labiausiai tikėtina jums padės pasiekti jūsų verslo tikslus.

Padidinkite pardavimo internetu kiekį naudodami el. prekybos ataskaitų teikimą

Nustatykite geriausiai parduodamus produktus ir vertingiausias reklamas. Esant sudėtingoms operacijoms ar paprastiems vienu paspaudimu atliekamiems pirkimams, naudojant el. prekybos ataskaitų teikimą galima lengviau suprasti, kodėl klientai perka ir kokių tipų pirkimus atlieka. Galite stebėti operacijas pagal kampanijas ir raktinius žodžius, suprasti perkančiųjų elgseną svetainėje ir koreguoti pirkinių krepšelį, kad padidintumėte pardavimą ir sulauktumėte klientų lojalumo.

Sužinokite daugiau

Peržiūrėkite visą kampanijos našumo vaizdą naudodami sudėtinius kanalus

Įvertindami kampaniją neapsiribokite paskutiniu paspaudimu iki pardavimo. Naudodami sudėtinius kanalus matysite visos skaitmeninės rinkodaros veiklos, įskaitant paiešką, vaizdinę reklamą, socialinius tinklus, filialus, el. paštą ir dar daugiau, poveikį. Sužinokite, kuriuose kanaluose lankytojai supažindinami su produktais ir kuriuose sulaukiama pardavimo, kad galėtumėte geriau suderinti rinkodaros programas.

Sužinokite daugiau

Stebėkite skirtingus kelius, kuriuos svetainėje pasirenka lankytojai

Peržiūrėkite, kodėl lankytojams patinka ar nepatinka jūsų svetainė. Naudodami „Google Analytics“ srauto vizualizaciją ir tikslo kanalus galite stebėti lankytojų konversijos kelius ir peržiūrėti, kur jie įeina, kur iškyla problemų ir kur jie išeina. Sužinokite svetainės naršymo stipriąsias ir silpnąsias puses ir tai, kurias svetainės bei rinkodaros programos sritis reikia pakoreguoti.