GoogleAnalytics

Analytics Intelligence

„Google Analytics Intelligence“ ataskaitose automatiškai stebimas svetainės srautas ir paryškinami visi reikšmingi pakeitimai, suteikiant jums daugiau informacijos ir palengvinant darbą.

Intelligence

Apžvalga

Bet kada galite peržiūrėti „Intelligence“ ataskaitas arba sukurti tinkintą įspėjimą, kad žinotumėte apie visus staigius ar netikėtus svetainės metrikos pokyčius. Ši novatoriška „Google Analytics“ aptikimo technologija yra pakankamai išmani, kad būtų paryškinta tai, ką turėtumėte žinoti, ir tuo pačiu lengvai naudojama.

Naudodami „Analytics Intelligence“ atrasite tuos dalykus, kuriuos kitu atveju praleistumėte, ir galėsite sutelkti daugiau dėmesio į veiksmų atlikimą, o ne duomenų atranką. Tik pažvelkite – tai veikia jau dabar. Mažiau knaisiokitės.

Sužinokite daugiau

Pranašumai:

  • Analytics Intelligence – tai algoritminis variklis, aptinkantis visas statistiškai reikšmingas srauto šablonų triktis.
  • Įspėjimai automatiškai skelbiami kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį. Nieko nereikia daryti – galite peržiūrėti jau dabar.
  • Kurkite tinkintus įspėjimus, pvz., konversija iš Niujorko vasaros kampanijos.

Kaip tai veikia:

  • „Analytics Intelligence“ – tai algoritminis variklis, aptinkantis visus statistiškai reikšmingus srauto šablonų pokyčius.