Mobiliųjų telefonų analizė

Suprasti svetaines, programas ir skelbimus mobiliesiems bei tai, kaip jie valdo verslą kasdien, vis svarbiau. Naudojant „Google Analytics“ galima įvertinti svetaines ir programas mobiliesiems bei apsilankymus iš mobiliųjų įrenginių su įgalintu žiniatinkliu, įskaitant pažangius, paprastus telefonus ir planšetinius kompiuterius. Padedame rinkodaros specialistams laimėti visuose ekranuose ir įrenginiuose, įžvalgiai patardami jiems atitikti klientų lūkesčius ir taip padėdami laimėti lemiamomis akimirkomis. Užsibrėžkite tikslą sukurti taikomas ir efektyvias rinkodaros kampanijas, kad pasiektumėte lankytojus, kad ir kur jie būtų.

Mobilieji įrenginiai

Programų mobiliesiems „Analytics“: įvertinkite galutinę programos vertę

Mobilieji įrenginiai keičia žmonių bendravimą, darbą ir pramogas, o didėjantį pasirinkimą bei naujoves lemia programos mobiliesiems. Naudojant Programų mobiliesiems „Analytics“ galima galutinai įvertinti visą kliento kelią iki programų – nuo atradimo ir įtraukimo iki atsisiuntimo. Ataskaitos pritaikytos programų mobiliesiems kūrėjams ir rinkodaros specialistams, jos pateikiamos jiems suprantama kalba.

Sužinokite daugiau

Suteikite naudotojams geriausias naudojimo galimybes visuose įrenginiuose

Žiūrėdami statistiką pagal vietovę („Žemėlapio perdangos“ skirtukas) galite sužinoti dabartinę srauto iš mobiliųjų įrenginių kilmę bei nuspėti, kur srautas padidės. Sužinokite, kuriuos įrenginius lankytojai naudoja ieškodami jūsų svetainės, kad galėtumėte pateikti prekės ženklą tiems įrenginiams tinkamiausiais formatais. „Google Analytics“ gali rodyti, kurie konkretūs mobilieji įrenginiai ir operacinės sistemos mobiliesiems nukreipia lankytojus į jūsų svetainę, programą mobiliesiems ar visuomeninės medijos puslapį.

Sužinokite daugiau

Skelbimų mobiliesiems įvertinimas: supraskite, kaip mobilieji suteikia vertės jūsų įmonei

„Google“ skelbimai mobiliesiems mobiliuosiuose įrenginiuose rodomi „Google“ paieškos rezultatuose, turinio svetainėse ir programose. Naudokite juos, norėdami pristatyti savo įmonę žmonėms, visą dieną naudojantiems telefonus ir planšetinius kompiuterius. Užsibrėžkite tikslus, supraskite konversijas mobiliesiems ir naudokite „Google Analytics“, kad pradėtumėte vertinti sėkmę šiandien.

Sužinokite daugiau.