GoogleAnalytics

Socialinis bendrinimas

Bendrinamas turinys sėkmingiausias. Kai paskelbiate naują turinį, neužtenka įvertinti įprastos svarbiausios konversijos proceso metrikos, pvz., unikalių lankytojų. Derinant srautą ir bendrinimą sujungiami socialiniai tinklai ir turinys, suteikiant galimybę priimti pagrįstus sprendimus, svetainėje ir už jos ribų kuriant bendruomenę ir didinant natūralias turinio dalis.

Apžvalga

Stebėkite turinio bendrinimą savo svetainėje ir išorinėse socialinėse svetainėse. Peržiūrėkite ne svetainėje atliekamus veiksmus ir konversijas naudodami socialinių tinklų papildinių ataskaitą ir „Veiklos srauto“ skirtuką šaltinių ir puslapių ataskaitose.

Socialinių tinklų papildinių ataskaitose sužinokite apie srautą svetainėje

Jei jūsų svetainėje yra „Google“ mygtukas +1 ir „Facebook“ mygtukas „Patinka“, svarbu žinoti, kuris iš jų ir kokiam turiniui spustelėjamas. Pavyzdžiui, jei publikuojate straipsnius savo svetainėje, norėsite žinoti, kurie straipsniai dažniausiai bendrinami ir kuriuose viešuosiuose tinkluose jie bendrinami (pvz., „Google+“ arba „Facebook“). Pagal tai galėsite sukurti daugiau tokio tipo turinio, kuris populiarus tarp jūsų lankytojų, ir pašalinti nenaudojamas funkcijas.

Be to, matant, kaip bendruomenės domisi turiniu ne svetainėje, galima vis kritiškiau įvertinti, kaip pranešimai platinami naujoviškose socialinėse platformose.

Kaip tai veikia?

Jei svetainėje naudosite mygtukus +1, „Google Analytics“ automatiškai pateiks lankytojų atliktos +1 veiklos ir informacijos, kuriame puslapyje ji buvo atlikta, ataskaitas. Jei naudosite papildinius „Pridėti tai“ arba „Bendrinti tai“, taip pat bus automatiškai teikiamos svetainėje atliekamos socialinės veiklos ataskaitos. Kitus socialinių tinklų plėtinius galima lengvai pritaikyti, kad būtų teikiamos ataskaitos „Google Analytics“.

  • Įvertinkite ir palyginkite skirtingų tipų viešus veiksmus
  • Peržiūrėkite, kuriuose puslapiuose sulaukiama viešų veiksmų, ir kurkite daugiau tokio tipo turinio

Kur tai rasti?

Bendrinimo ataskaitas galima rasti „Standartinio ataskaitų teikimo“ skirtuko lapo skiltyje „Srauto šaltiniai“ > „Socialiniai tinklai“ > „Papildiniai“.

Naudokite veiklos srautą, kad atskleistumėte srautą ne svetainėje

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia viešuosiuose tinkluose, bendrina juose turinį ir jį aptarinėja. Daugiau nei 80 proc. atvejų su turiniu sąveikaujama ne tose svetainėse, kurios priklauso turinio savininkui. Taigi tikėtina, kad daugiausia žmonių apie jūsų tinklaraščių įrašus, straipsnius ir vaizdo įrašus sužino ir su jais sąveikauja ne jūsų svetainėse.

Dažniausiai žmonės pamato jūsų vaizdo ar tinklaraščio įrašą ir jį bendrina, nes šis pasirodo įdomus, įkvepiantis ar vertas diskusijų. „Google Analytics“ pateikiamas veiklos srautas nurodo jų bendrintus URL, kaip ir kur jie buvo bendrinami (pvz., „Google+“ atliekant veiksmą „bendrinti dar kartą“, „paskelbti“ ar „komentuoti“) ir kas apie juos kalbėta.

  • Sužinokite, kur turinys pateikiamas ne svetainėje ir kaip auditorijos sąveikauja su juo
  • Sužinokite, koks turinys ir objektas sudomina auditorijas ne svetainėje, kad pagrįstumėte būsimą turinio strategiją
  • Nustatykite, kur geriausiai išdėstyti bendruomenės valdymo, klientų palaikymo ir internetinės rinkodaros ištekliai

Kaip tai veikia?

Veiklos srautas – tai URL pagrįstas sąveikų ne svetainėje, pvz., žymėjimo, komentavimo ir bendrinimo, stebėjimo metodas. Pagal jį nustatoma, kada turinys buvo bendrinamas ar susijęs su kitu viešu veiksmu bendruomenėse ir svetainėse iš socialinių duomenų centro.

Kur tai rasti?

Veiklos srautą galima rasti „Standartinio ataskaitų teikimo“ skirtuko lapo skiltyje „Srauto šaltiniai“ > „Socialiniai tinklai“ > „Šaltiniai“ ir spustelėjus „Veiklos srauto“ skirtuką.