GoogleAnalytics

Socialinės veiklos ataskaitos

Visuomeninės medijos perversmas jau čia pat ir sparčiai brandinamas. Ar vertinate tai? Naudodami socialinės veiklos ataskaitas galite įvertinti visuomeninės medijos poveikį įmonės tikslams ir konversijoms. Iš integruotų žiniatinklio ir socialinės veiklos duomenų gaunamas visas turinio ir bendruomenės vaizdas.

Socialinis

Įvertinkite visuomeninės medijos įtaką metrikai, kuri jums svarbi

Konversijų ataskaitoje galite nustatyti kiekybinę socialinės veiklos vertę. Joje rodomi konversijų rodikliai ir konversijų, įvykusių dėl persiuntimo iš kiekvieno viešojo tinklo, piniginė vertė. Susiekite socialinės veiklos poveikį su metrika, kuri jums svarbiausia, nustatydami atitinkamus įmonės tikslus.

Sužinokite daugiau

Sužinokite, kurie viešų veiksmų šaltiniai persiunčia susidomėjusius lankytojus

Labai svarbu suprasti, kurios bendruomenės svarbios jūsų prekės ženklui. Viešų veiksmų šaltinių ataskaitoje rodomi pradiniai lankytojų iš viešųjų tinklų keliai jūsų svetainėje. Be to, ataskaitoje nurodoma kiekvieno viešojo tinklo įsitraukimo ir konversijų metrika.

Sužinokite daugiau

Sužinokite, ką ir kur lankytojai bendrina

Naudodami „Google +1“ ir kitas socialinio bendrinimo funkcijas lankytojai gali lengvai pabrėžti jūsų turinį bendrindami jį su draugais. Socialinių tinklų papildinių ataskaitoje nurodoma, kurie straipsniai svetainėje bendrinami daugiausia ir kurie socialiniai mygtukai (pvz., „Google“ mygtukas +1 ar „Facebook“ mygtukas „Patinka“) spustelėjami jiems bendrinti. Be to, veiklos srautas nurodo, kaip lankytojai domisi jūsų turiniu išorinėse svetainėse.

Sužinokite daugiau