GoogleAnalytics

Tobulinkite savo analizės įgūdžius

„Google Analytics“ teikiama daug mokomųjų išteklių. Nesvarbu, ar pirmą kartą naudojate „Analytics“ ar esate patyręs (-usi) naudotojas (-a), rasite vaizdo įrašų ir straipsnių, į kuriuos atsižvelgdami galėsite išnaudoti visas „Google Analytics“ galimybes.

Pradžia

Sąrankos kontroliniame sąraše ir darbo pradžios vadove pateikiama klientų dažnai užduodamų klausimų apie paskyros nustatymą ir duomenų analizės pradžią. Pagalbos centre pateikiama straipsnių apie visas „Google Analytics“ funkcijas ir aspektus, įskaitant geriausius diegimo, analizės praktikos metodus ir trikčių šalinimą. Šiais įrankiais galite greitai gauti įžvalgų ir lengviau priimti su verslu susijusius sprendimus.

Sėkmės istorijos

Nežinote, kuo „Analytics“ gali būti naudinga jūsų svetainei? Pateikiama įvairių klientų sėkmės istorijų, skirtų jus įkvėpti ir jums parodyti, kaip tai atliekama. Sužinokite daugiau

Seminarai ir vaizdo įrašai

„Analytics“ sertifikuotieji partneriai rengia reguliariai suplanuotus „Google Analytics“ mokymus. Pasirinkite iš įvadinių (101), pereinamojo lygio (201) ir pažengusiųjų (301) kursų. Peržiūrėkite, kokie kursai siūlomi jūsų vietovėje.

Oficialiame „Google Analytics“ „YouTube“ kanale aprėpiamos pradedantiesiems ir pažengusiems naudotojams skirtos temos. Norėtume, kad įvertintumėte žiūrimus vaizdo įrašus ir nurodytumėte, kokių vaizdo įrašų norėtumėte daugiau peržiūrėti.