Duomenų apsauga.

„Google“ įsipareigojusi užtikrinti savo kompiuterių sistemose saugomos informacijos saugumą. Visoje organizacijoje įdiegta kelių lygių apsaugos strategija.

„Google Analytics“ saugos ir privatumo principuose apibendrinami veiksmai, kurių imamės norėdami padėti apsaugoti jūsų duomenis.

Privatumo politika

Mes, „Google“, puikiai žinome, kaip pasitikite mumis ir mūsų atsakomybe išlaikant jūsų privatumą ir duomenų saugumą. Kadangi prisiimame atsakomybę, informuojame, kokią informaciją renkame, kai naudojate produktus ir paslaugas, kodėl ją renkame ir kaip ją naudojame, kad galėtumėte kokybiškiau naudoti produktus. „Google“ privatumo politikoje ir principuose aprašoma, kaip naudojame asmeninę informaciją, kai naudojatės „Google“ produktais ir paslaugomis, įskaitant „Google Analytics“.

„Google Analytics“ slapukai

„Google Analytics“ ataskaitoms apie lankytojų sąveiką jūsų svetainėje teikti daugiausia naudoja pirmosios šalies slapukus. Šie slapukai naudojami norint išsaugoti asmens neidentifikuojančią informaciją. Naršyklėse pirmosios šalies slapukai nebendrinami skirtinguose domenuose.

Klientų, naudojančių „Google Analytics“ vaizdo reklamuotojų funkciją, kompiuteriuose trečiosios šalies „DoubleClick“ slapukas naudojamas norint įgalinti funkcijas, tokias kaip produktų, pvz., „AdWords“, pakartotinė rinkodara „Google“ vaizdinės reklamos tinkle. Daugiau informacijos apie šį slapuką žr. „Google“ reklamavimo politikos DUK. Jei norite tvarkyti šio slapuko nustatymus ir atsisakyti šios funkcijos, apsilankykite skelbimų nustatymuose.

Klientai, įgalinę analytics.js rinkimo metodą naudojantis Universal Analytics, gali pagal savo pageidavimą nustatyti slapuką ar jo nenustatyti. Jei klientas nusprendžia nustatyti slapuką, vietiniame pirmosios šalies slapuke saugoma informacija susiaurinama iki atsitiktinio identifikatoriaus (pvz., 12345.67890).

IP adreso naudojimas

Kiekvienam prie interneto prijungtam kompiuteriui ir įrenginiui priskiriamas interneto protokolo (IP) adresas. IP adresas paprastai priskiriamas šalimi pagrįstuose blokuose ir gali būti dažnai naudojamas norint identifikuoti šalį, valstiją ir miestą, iš kurio kompiuteris jungiasi prie interneto. Kadangi norint, kad veiktų internetas, svetainėse reikia naudoti IP adresus, svetainių savininkai gali pasiekti lankytojų IP adresus, neatsižvelgiant į tai, ar jie naudoja „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja IP adresus, kad teiktų paslaugas ir užtikrintų jų saugumą bei suteiktų galimybę svetainių savininkams sužinoti, iš kurios pasaulio vietos lankytojai atkeliavo (dar vadinama „IP geografine vietove“).

„Google Analytics“ nebendrina faktinio IP adreso informacijos su „Google Analytics“ klientais. Be to, naudodami metodą, vadinamą IP maskavimu, svetainių savininkai, naudojantys „Google Analytics“, gali nurodyti „Google Analytics“ nustatant geografinę vietovę naudoti tik dalį IP adreso, o ne jį visą.

Duomenų konfidencialumas

„Google Analytics“ įvairiais būdais saugo jūsų duomenų konfidencialumą.

Privatumo valdymas

„Google“ teikia svetainių savininkams, įdiegusiems „Google Analytics“, ir svetainių lankytojams toliau nurodytus valdiklius, siekdama suteikti daugiau pasirinkimo, kaip „Google Analytics“ turėtų rinkti jų duomenis, galimybių.

Duomenų bendrinimo nustatymai

Naudodamiesi „Google Analytics“ duomenų bendrinimo nustatymais, galite bendrinti savo paskyros duomenis su kitais produktais ir paslaugomis. Naudojant duomenų bendrinimą pateikiama atsiliepimų apie „Google Analytics“, kuriuos galime naudoti geresnėms funkcijoms ir mokomajai medžiagai kurti. Kelių tipų duomenų bendrinimo nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Jei nebus pasirinkta nė viena parinktis, paskyros duomenys nebus įtraukti į automatinius procesus, kurie nėra susiję su „Google Analytics“ veikimu ir tobulinimu ar duomenų saugos ir vientisumo užtikrinimu. Sužinokite daugiau, kaip pakeisti duomenų bendrinimo nustatymus savo paskyroje.

Paskyros administratoriaus duomenų valdymas

„Google Analytics“ paskyrų administratoriams priklauso jų „Google Analytics“ duomenys.

Paskyrų naudotojai gali bet kada eksportuoti bendras ataskaitas iš „Google Analytics“ naudodami XML, PDF ar CSV atsisiuntimo parinktis arba naudodamiesi „Google Analytics“ pagrindinių ataskaitų teikimo API. Eksportuotus duomenis galima naudoti atskirai, be „Google Analytics“, arba su kitomis programomis / paslaugomis, naudojamomis kartu su „Google Analytics“.

Paskyrų naudotojai taip pat gali bet kada ištrinti profilį savo „Google Analytics“ paskyroje.

Darbuotojų prieigos valdymo priemonės ir procedūros

„Google“ priskiria „Google Analytics“ duomenis konfidencialiai informacijai. Taikant darbuotojų prieigos valdymo priemones klientų duomenys saugomi nuo neteisėtos prieigos ir atliekame patikras, siekdami užtikrinti, kad taikomos valdymo priemonės.

Informacijos apsauga

Apdorojant duomenis žiniatinklyje labai svarbi ir duomenų, ir programų apsauga. „Google“ skiria daug išteklių siekdama apsaugoti programas ir duomenų apdorojimą, kad nebūtų suteikta neteisėta prieiga prie duomenų.

Duomenys saugomi užkoduotu, optimaliau pritaikytu apdoroti formatu, o ne naudojant tradicinę failų sistemą ar duomenų bazę. Duomenys išskirstyti įvairiuose fiziniuose ir loginiuose komplektuose, kad būtų dubliuojami ir suteikta tikslinga prieiga, kartu apsaugant juos nuo sugadinimo.

„Google“ programos vykdomos kelių savininkų, paskirstytoje aplinkoje. Užuot atskyrus kiekvieno kliento duomenis atskirame įrenginyje ar įrenginių rinkinyje, duomenys iš visų „Google“ klientų (naudotojų, įmonių ir net pačios „Google“ duomenys) paskirstomi bendrinamoje infrastruktūroje, sudarytoje iš daugybės vienodų „Google“ įrenginių ir esančioje „Google“ duomenų centruose.

Veikimo apsauga ir avarinis atkūrimas

Siekdama sumažinti paslaugos teikimo nutraukimo dėl aparatinės įrangos trikties, stichinės nelaimės ar kitos katastrofos atvejus, „Google“ diegia išsamią avarinio atkūrimo programą visuose duomenų centruose. Į šią programą įtraukiami keli komponentai, kuriais siekiama pašalinti atskirą triktį, įskaitant nurodytus komponentus: