Paverskite savo aistrą pelnu.

„AdSense“ – tai nemokamas, paprastas būdas uždirbti pinigų dedant skelbimus į savo svetainę.

vaizdo įrašo piktograma

Susipažinkite su mūsų „AdSense“ klientais.

Kelios priežastys, dėl kurių beveik 2 mln. žmonių pasirinko „AdSense“.

Pranašumai

Tinkami skelbimai jūsų auditorijai.

Skelbimai peržiūrimi siekiant užtikrinti, kad jie būtų aukščiausios kokybės ir atitiktų jūsų turinį ar auditoriją net tada, kai jie peržiūrimi išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Rezultatas? Galite iš skelbimų uždirbti daugiau.

Žr. visus pranašumus

Pranašumai

Viską valdote jūs.

Blokuokite nepageidaujamus skelbimus, nuspręskite, kur skelbimai turi būti rodomi, ir pasirinkite, kokių tipų skelbimai labiausiai tinka jūsų svetainei.

Žr. visus pranašumus

Pranašumai

Paskelbiami tik brangiausi skelbimai.

Prisijunkite prie didžiausio interneto reklamuotojų, kurie siūlo kainas už jūsų skelbimo vietą, tinklo ir gaukite daugiausia naudos iš skelbimų.

Žr., kaip tai veikia

Sėkmės istorijos

Mūsų leidėjai

„BuildEazy“

Les Kenny sukūrė svetainę, kurioje žmonės mokomi gaminti įvairius daiktus. Pradėjęs naudoti „AdSense“ jis išėjo į pensiją, kad galėtų visą darbo dieną gaminti medžio dirbinius.

wikiHow

„wikiHow“ naudoja „AdSense“ nuo pat pradžių. Pasinaudojus iš „AdSense“ gautomis pajamomis darbuotojų skaičius išaugo nuo 2 iki 24.

Navi Series

Šiame Japonijos internetiniame kataloge reklamuojasi vietinės įmonės, kurios, savo ruožtu, kuria bendruomenę. Naudodamas „AdSense“ Kenji Shinjo gali sutelkti dėmesį į turinį, kad įmonės toliau klestėtų.

Žr. visas sėkmės istorijas

Ištekliai

Išnaudokite visas „AdSense“ galimybes.

Čia rasite atsakymus į visus klausimus.

Gaukite pagalbos ir naudingų patarimų, kaip galite uždirbti daugiau iš savo internetinio turinio. Čia rasite pagalbos centrą, pamokų vaizdo įrašus ir socialinius kanalus, kuriuose galėsite dalyvauti pokalbiuose apie „AdSense“.

Naršyti „AdSense“ išteklius

Kaip nurodyta „AdSense“ taisyklėse ir nuostatose, „AdSense“ programoje gali dalyvauti tik pilnamečiai asmenys.

Jei esate nepilnametis, vienas iš jūsų tėvų arba globėjas turi pateikti paraišką jūsų vardu.

Jūsų „Google“ paskyroje nenurodyta jūsų gimimo data. Norėdami tęsti, atnaujinkite savo išsamią informaciją čia ir bandykite dar kartą.

Naudojant jūsų esamą IP adresą užmegztas ryšys su šalimi, kuriai JAV vyriausybė taiko sankcijas. Sužinokite daugiau.

Šiuo metu negalime suteikti jums leidimo pasiekti „AdSense“.

Panašu, kad ši „Google“ paskyra nesusieta su „AdSense“ paskyra. Nieko tokio. Galite naudodami su „AdSense“ susietą „Google“ paskyrą arba prisiregistruoti gauti „AdSense“ paskyrą šiandien.

„AdSense“ paskyra, prie kurios jungiamasi naudojant šiuos prisijungimo duomenis, šiuo metu išjungta dėl negaliojančių paspaudimų.

Rekomenduojame patikrinti el. pašto dėžutę (įskaitant šlamšto aplanką), nes joje gali būti mūsų atsiųstų pranešimų dėl paskyros būsenos. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite DUK apie išjungtą paskyrą puslapyje.

„AdSense“ paskyra, prie kurios jungiamasi naudojant šiuos prisijungimo duomenis, šiuo metu išjungta dėl mūsų programų politikos nuostatų pažeidimo.

Rekomenduojame patikrinti el. pašto dėžutę (įskaitant šlamšto aplanką), nes joje gali būti mūsų atsiųstų pranešimų dėl paskyros būsenos. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite DUK apie išjungtą paskyrą puslapyje.

Dėkojame, kad domitės „Google AdSense“. Deja, peržiūrėję jūsų paraišką, nusprendėme, kad šiuo metu negalime priimti jūsų į „Google AdSense“.

Kadangi jūsų paraiška šiuo metu peržiūrima, „AdSense“ paskyra, prie kurios jungiamasi naudojant šiuos prisijungimo duomenis, neegzistuoja. Peržiūrėsime jūsų paraišką ir susisieksime su jumis el. paštu per savaitę nuo paraiškos pateikimo. Kai gausite patvirtinimą, galėsite prisijungti prie savo paskyros ir pradėti ją naudoti.