Moderni naršyklė darbui.

Pritaikykite ir tvarkykite „Chrome for Work“ savo organizacijoje.

Atsisiųsti „Chrome“ MSI

„Chrome“ MSI paketas, skirtas „Windows“ 10/8.1/8/7 64-bit.Negalima „Windows RT“.

(„Chrome“ MSI paketas, skirtas „Windows“ 10/8.1/8/7 32-bit)

Atsisiųsti „Chrome“ MSI

„Chrome“ MSI paketas, skirtas „Windows“ 10/8.1/8/7 32-bit.Negalima „Windows RT“.

(„Chrome“ MSI paketas, skirtas „Windows“ 10/8.1/8/7 64-bit)

Kadangi naudojate „Chromebook“, „Chrome“ atsisiųsti nereikia. Mėgaukitės!

Kaplan

„Prieš kelis metus naršyklė darbuotojams buvo tik priemonė žiniatinklio turiniui pasiekti. Dabar tai neabejotinai yra mūsų įmonės esminė dalis. Kaip įmonė persikeliame į tinklą debesyje, o perjungdami į „Chrome“ einame ta kryptimi.“

– Patrick Della Peruta, Kompiuterių technikos skyriaus direktorius

Sanmina-SCI

„Sanmina-SCI“ yra sudėtingiausios pasaulyje elektronikos gamintojai, todėl verslo efektyvumą vertina per paprastumą. „Chrome“ naudojame, nes joje sudėtingos žiniatinklio technologijos paverčiamos veiksminga, lengvai naudojama ir tvarkoma naršykle.“

– Elliot Tally, Įmonėms skirtų programų skyriaus vyresnysis direktorius

News International

„Kai buvo pritaikyta „Chrome“, darbuotojai papasakojo, kiek „Chrome“ spartesnė, palyginti su sena naršykle. Jei bandysite atidaryti 15 skirtukų lapų „Internet Explorer“, ji užstrigs ir bus sustabdyta. Naudojant „Chrome“ su ta pačia aparatine įranga tai nėra problema.“

– Gareth Wright, Įmonės operacijų skyriaus vadovas

Skaityti daugiau

JAV valstybės departamentas

„Leisdami kaip naršyklę pasirinkti „Chrome“ galime visapusiškai pasinaudoti „Chrome“ sparta – nuo spartaus paleidimo iki spartaus svetainių įkėlimo. Be to, galime pasiekti visas modernias svetaines ir leidžiame darbuotojams būti produktyvesniems darbe.“

– Chris Bronk, Informacijos išteklių valdybos El. diplomatijos skyriaus vyresnysis patarėjas

Skaityti daugiau

Pearson

„Pearson“ pasinaudojo debesies technologijomis, kad žmonės iš tiesų galėtų rinktis, kur ir kada dirbti. „Google Apps for Work“, pagrįstos puikiu „Chrome“ našumu ir lankstumu, yra naujos pasaulinės bendradarbiavimo, atvirumo ir novatoriškumo kultūros esmė.

– Nik Clarke, Galutinių naudotojų duomenų apdorojimo skyriaus viceprezidentas

Appirio

„Appirio“ labai patinka „Google Chrome for Work“. Vykdome verslą debesyje ir mums reikia naršyklės, kuri būtų saugi, paprasta ir lengvai pritaikoma. „Appirio“ naujovino visų darbuotojų naršykles į „Chrome“, rekomenduojame „Chrome for Work“ ir savo klientams.“

– Glenn Weinstein, vyriausiasis IT inžinierius

Vision7 International

„Kuo mažiau gauname darbuotojų skambučių dėl palaikymo, tuo geriau. Ir niekas niekada neskambina dėl problemų, susijusių su „Chrome“.

– François van Doesburg, IS ir IT skyriaus viceprezidentas

Skaityti daugiau

Boisio valstybinis universitetas

Kai naudojama „Chrome“, nereikia jaudintis, kad atskiri naudotojai paraginti nespustelėtų naujinio, kuris tinkamai neįdiegtas galėtų sukelti grėsmę saugai, ir nesutiktų su jo sąlygomis. Naudojant „Google Chrome for Work“ naujinius viskas sutvarkoma savaime.

– Peter Jurhs, techninis vadovas

Skaityti daugiau

Sixt AG

„Sixt“ tiki žiniatinklio ir jo technologijų ateitimi. Naudojame „Chrome for Work“, kad suteiktume visiems darbuotojams saugią žiniatinklio ir daugelio vidinių programų prieigą. „Chrome for Work“ konfigūruoti ir pritaikyti itin lengva.

– Erich Sixt, generalinis direktorius

SNL Financial

„Chrome for Work“ verčia „Google“ programas spindėti. „Gmail“ veikia pastebimai greičiau, tad „SNL Financial“ darbuotojai gali susitelkti ties savo darbu.

– Galen Warren, vyriausiasis IT inžinierius

Midlsekso ligoninė

„Naujovinimas į „Chrome“ nebuvo didelės svarbos įvykis – tai visada geros žinios vyriausiajam IT vadovui.“

– Lud Johnson, vyriausiasis IT vadovas

Skaityti daugiau

Valdykite daugiau nei 100 politikos tipų

„Chrome for Work“ siūlo daugiau nei 100 politikos tipų, atitinkančių jūsų organizacijos poreikius. Pasirinkite automatinius naujinius, kad gautumėte naujausius saugos klaidų pataisymus, ar neautomatinius, jei norite valdyti daugiau. Konfigūruokite, kurias programas ir plėtinius gauna darbuotojai, ir tvarkykite įvairius papildinius. Galite net pritaikyti privačią internetinę parduotuvę su tinkintomis ir kuruojamomis programomis, tvarkyti senesnių programų suderinamumą ir dar daugiau. Sužinokite daugiau apsilankę „Chrome for Work“ pagalbos centre.

Išplėstinės funkcijos ir palaikymas

Darbuotojai šiandien naudoja keletą skirtingų įrenginių darbui. Naudojant „Chrome“ debesimi pagrįstą tvarkymą galima žiniatinklyje tinkinti darbuotojams taikomus politikų tipus ir nuostatas, nesvarbu, ar jie dirba įmonės staliniu kompiuteriu, ar asmeniniu skreitiniu kompiuteriu. Debesimi pagrįstas tvarkymas, skirtas stalinių kompiuterių operacinėms sistemoms, ir „Chrome“ palaikymas galimas „Google Apps“ klientams. Jei nesate „Apps“ klientas ir norėtumėte sužinoti daugiau, prisiregistruokite čia.

Sauga

„Google Chrome for Work“ naudojamos saugos technologijos, pvz., saugus naršymas, smėlio dėžė ir automatiniai naujiniai, siekiant apsaugoti organizaciją nuo kenkėjiškų svetainių, virusų, programų ir sukčiavimo atakų. Taikant skirtingų svetainių scenarijų apsaugą apsaugoma nuo svetainių, kuriose bandoma pavogti įmonės ir darbuotojų duomenis.

Stabilumas

„Chrome“ daugiaprocesė architektūra reiškia, kad užstrigus vieno skirtuko lapui visa naršyklė neužstringa. Prieš kiekvieną „Chrome“ atnaujinimą vykdome tūkstančius nuolatinių automatizavimo bandymų ir siekdami pagerinti stabilumą renkame duomenis iš kūrimo ir beta kanalų.

Suderinamumas

Naudojant pagal modernaus žiniatinklio standartus visada atnaujintą „Chrome“ galima vykdyti naujausias programas debesyje. Jei jūsų organizacijai reikia pasenusios naršyklės, kad būtų vykdomos senesnės programos, išbandykite „Chrome“ pasenusių naršyklių palaikymo funkciją. Ją naudodamas IT skyrius gali pritaikyti „Chrome“, kartu palaikydamas senesnę naršyklę.

Sparta

„Chrome“ sukurta, kad sparčiai veiktų esant bet kuriai situacijai: paleidžiant staliniame kompiuteryje, įkeliant svetaines ir vykdant sudėtingas įmonėms skirtas žiniatinklio programas. Su kiekvienu nauju leidimu „Chrome“ ir toliau gerina „Octane“ rezultatą – „JavaScript“ greičio etaloną.

Produktyvumas

Naudotojai gali prisijungti prie „Chrome“, kad pasiektų programas, žymes, plėtinius ir kitus žiniatinklio nustatymus. Tai reiškia, kad darbuotojai, išėję iš biuro, gali lengvai tęsti darbą asmeniniuose įrenginiuose.

Kūrimas

Daugelis kompanijų kuria savo vidines programas. Naudodami „Chrome“, galimą operacinėse sistemose „Windows“, „Mac OS X“, „Linux“, „ChromeOS“, „Android“ ir „iOS“, kūrėjai gali kurti, išbandyti ir prižiūrėti vieną žiniatinklio programą visose šiose platformose.