„Premier“ partneris

First Page

Kaip programa „Google Partners“ padėjo „First Page“ tapti pirmaujančia skaitmeninės rinkodaros pradininke.

„First Page“ didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

Pagrindinė „First Page“ būstinė yra Melburne, Australijoje. Ši įmonė yra integruotos skaitmeninės rinkodaros agentūra, turinti biurus Honkonge, Singapūre, Australijoje, Tailande, Malaizijoje, Dubajuje, Panamoje ir Brazilijoje. Iš pradžių buvome sutelkę dėmesį į svetainių optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) paslaugas; vėliau išplėtėme paslaugas įtraukdami socialinių svetainių rinkodarą, prekės ženklo naudojimą ir rizikos valdymą. Aptarnaujame daugiau nei 2000 klientų vietiniu, regioniniu ir pasauliniu mastu. Nuo 2013 m., kai įkūrėme agentūrą, gerokai patobulėjome siūlydami su „Google“ susijusius produktus ir paslaugas, bei 2019 m. tapome „Premier“ partneriu.

Citatos piktograma

„Būdami „Premier“ partneriu, iškart pelnome pasitikėjimą ir galime sutelkti dėmesį į kampanijos detales ir rezultatus. Galų gale, klientams reikia pateikti sprendimus, kuriuos jie galėtų užtikrintai patvirtinti, žinodami, kad jų kelyje į sėkmę juos palaiko tiek „Google“, tiek mes.“

Lars Maehler

Generalinis direktorius, First Page

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

Buvimas „Premier“ partneriu padėjo mums plėtoti ir tobulinti pagrindines paslaugas siekiant geriau aptarnauti esamus klientus ir pritraukti naujų potencialių klientų. Programos „Partners“ ištekliai paskatino klientus pasitikėti bendradarbiavimu.

Skaitmeninė rinkodara turi būti paremta išsamiais tyrimais, nepaisant jos itin praktinio pobūdžio. „Google“ siūlo gyvybiškai svarbų palaikymą, padedantį ištirti naujausią reklamos praktiką. Dalyvaudami programoje „Google Partners“ turėjome galimybę gauti palaikymą, kuris reikalingas norint įsitvirtinti šioje konkurencinėje aplinkoje.

Pavyzdžiui, nuolatinis naujų sprendimų atnaujinimas ir diegimas iš esmės padėjo išlaikyti lyderystę, tobulinti rinkodaros pajėgumus ir plėtoti verslą. Turėdami šiuos išteklius, galėjome teikti įvairias paslaugas, kurios padėjo mūsų klientams efektyviau išnaudoti kiekvieną kanalą ir pasiekti verslo tikslus.

Be to, tiesioginis „Google“ komandos palaikymas buvo neįkainojamas gerinant mūsų kompetenciją. Prisijungę prie programos „Partners“ turėjome galimybę dalyvauti mokymuose, suteikusiuose žinių, kurių reikia, kad galėtume kuo geriau teikti paslaugas klientams.

Pagaliau dalyvaudami programoje „Google Partners“ galime sustiprinti savo, kaip skaitmeninės rinkodaros ekspertų, reputaciją ir įgyti klientų pasitikėjimą. Ši programa yra ne tik pagalbinis veiksnys pritraukiant naujus klientus – ji labai svarbi palaikant ryšius su klientais ir plėtojant įvairias paskyras.

Klientai labai vertina bendradarbiavimą su mumis, kadangi esame „Premier“ partneriai. Jie vertina tai, kad „Premier“ partneriai gali teikti įvairesnes ir patikimesnes paslaugas daug didesniu mastu. To paskatinti klientai užtikrintai nusprendžia vykdyti kampanijas su „First Page“; dažnai matome, kad buvimas "Premier" partneriu yra esminis dalykas daugelyje prašymų pateikti pasiūlymą.

Didžiuojamės bendradarbiaudami su „Google“. Tikimės toliau plėtoti verslą ir skatinti sėkmingą klientų naudojimąsi programa „Google Partners“.

Partnerystės vertė

1 ženklelio piktograma

„Google Partners“ padėjo išlaikyti ir įgyti klientų bei išlikti lyderiais

2 ženklelio piktograma

Buvimas „Premier“ partneriu padeda pelnyti pasitikėjimą ir pabrėžia mūsų patikimumą

3 ženklelio piktograma

Programa padeda geriau aptarnauti klientus jiems vykdant kampanijas, kurias palaiko „Google“ mokymai

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.