Hoffmann Murtaugh

Patikimumo kūrimas ir verslo plėtra naudojant programą „Google Partners“

Atvejo analizės didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

„Hoffmann Murtaugh“ yra moteriai priklausanti įmonė; ji yra viena iš sparčiausiai augančių integruotos rinkodaros agentūrų Pitsburge. Mūsų įmonę 2004 m. įkūrė Shea Murtaugh. Šiuo metu esame visapusiškas paslaugas teikianti medijos planavimo ir pirkimo agentūra, turime papildomus biurus Harisberge, Klivlande ir Ročesteryje. Mūsų klientai yra vietinės, regioninės ir nacionalinės įmonės, dirbančios švietimo, sveikatos priežiūros, žmogiškųjų išteklių, darbo užmokesčio ir kitose srityse. Dirbame tiesiogiai ir nuotoliniu būdu, todėl esame technologijų ciklo priekyje. Turime komandą, įrankius ir patirtį, reikalingą siekiant sėkmės šiandieninėje konkurencingoje žiniasklaidos aplinkoje.

citatos piktograma

„Dabar klientai yra pakankamai išmanūs ir ieško „Google“ partnerio ženklelio. Be šio ženklelio neturėtume tokio verslo, kokį turime šiandien.“

Jeff Louis

Vyresnysis paieškos variklio rinkodaros vadovas, Hoffmann Murtaugh

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

Jei norite ką nors gerai išmokti, pravartu turėti partnerių, kurie nustatė atitinkamos srities kokybės kartelę. Norėdami tapti skaitmeninės reklamos ekspertais, paklausėme savęs: „Gal galėtume bendradarbiauti su „Google“? Tai buvo natūralus klausimas! „Hoffmann Murtaugh“ nuo 2012 m. vykdo klientams skirtas „Google Ads“ kampanijas. Nuo 2014 m. mūsų įmonė – „Google“ partneris.

Paieškos variklio rinkodara tapo daug turtingesnė ir įvairesnė nei prieš 5 ar 10 metų. Štai kodėl tokie naudingi programos „Google Partners“ mums teikiami ištekliai ir žinios. Juos pasitelkę galime prisitaikyti prie šios besikeičiančios ekosistemos ir padėti klientams sėkmingai vykdyti veiklą. Dalijamės „Google“ įžvalgomis, padedančiomis klientams geriau suprasti jų rinkas, konkurenciją, tendencijas ir sektorių pokyčius.

„Google“ taip pat teikia mašininio mokymosi ir automatizavimo įrankius, padedančius gauti rekomendacijas mūsų kampanijoms. Aukšto optimizavimo balo išlaikymas užtikrina optimalų mūsų kampanijų veikimą ir padeda pastebėti sritis, kurių rezultatus galėtume pagerinti – paspaudimus, konversijas, raktinius žodžius ar kitas strategijas, apie kurias nepagalvojome.

Dabar klientai yra pakankamai išmanūs ir ieško „Google“ partnerio ženklelio. Be šio ženklelio neturėtume tokio verslo, kokį turime šiandien. „Google Ads“ sertifikatas suteikia agentūrai patikimumo – tai patikina esamus ir galimus klientus, kad jų kampanijas vykdysime kompetetingai. Naudodama „Google“ mokomąją programą „Skillshop“ mūsų komanda nuolat atnaujina savo kompetenciją ir išlaiko visų „Google Ads“ produktų sertifikatus.

Agentūrai augant ir toliau investuojame į „Google Ads“ kampanijų valdytojus, siekdami užtikrinti klientų sėkmę. Jei vykdote „Google Ads“ kampanijas, manome, kad labai svarbu būti „Google“ partneriu – tai išskirs bet kurią agentūrą.

Partnerystės vertė

1 ženklelio vaizdas

Buvimas „Google“ partneriu suteikia patikimumo, išteklių ir žinių

2 ženklelio vaizdas

Optimizavimo balas padeda nustatyti naujas kampanijų strategijas

3 ženklelio vaizdas

„Google Ads“ sertifikatai parodo mūsų kompetenciją ir gebėjimą teikti paslaugas klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.