„Premier“ partneris

New Engen

Verslo plėtra pasitelkiant „Google Partners“ programoje įgytas reklamavimo įžvalgas ir žinias

Didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

2016 m. įkurta „New Engen“ yra moderni skaitmeninės rinkodaros agentūra, valdanti beveik 800 mln. USD metinių išlaidų skelbimams. Mes padedame visų brandos lygių prekių ženklams – nuo veteranų iki naujokų – mokytis, plėstis ir klestėti. Pasitelkdami mokslinius tyrimus, kūrybiškumą, socialinių tinklų išmanymą ir technologijas, mes padedame prekių ženklams pasiekti proveržį reklamavime. Padedame klientams išsilaikyti skaitmeninės rinkodaros priešakyje, atliekant nuolatinius technologijomis pagrįstus skelbimų bandymus ir atvirą, daugybe duomenų paremtą grįžtamąjį rinkodaros, analizės ir kūrybininkų komandų ryšį. „New Engen“ yra įsikūrusi Sietle ir turi biurus Niujorke, Los Andžele, Šarlotėje ir Šarlotsvilyje.

Citatos piktograma

Išties vertinu tai, kad „Google Partners“ programa mūsų agentūrai suteikia naudingų išteklių, tokių kaip išplėstiniai produktų mokymai, įžvalgų ataskaitos ir produktų sertifikatai, kurie atitinka mūsų darbuotojų ir klientų viziją... Partnerystė su „Google“ yra viena geriausių mūsų sudarytų partnerysčių.

Justin Hayashi

Vienas steigėjų ir generalinis direktorius, New Engen

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

Mes, „New Engen“, nuo 2016 m. padedame klientams plėsti verslą naudodami „Google Ads“ kampanijas, o nuo 2018 m. esame „Premier“ partneris. Ši partnerystė iš esmės pakeitė mūsų veiklos, teikiamų paslaugų suvokimo ir vieningo komandų darbo būdus. Tai turėjo didžiulę ir itin teigiamą įtaką mūsų verslui ir daugiau nei 6 tūkstančiams „Google“ kampanijų, kurias valdome.

„Google Ads“ produktai nuolat keičiami ir tobulinami. Mūsų įmonei ir klientams labai vertinga tai, kad gauname įžvalgų apie tai, kaip atrodys šie pakeitimai ir kaip pritaikyti geriausią praktiką. Pradedant mokymais ir sertifikatais, baigiant prieiga prie išteklių ir produktų ekspertų – taip pat renginiais, suburiančiais „Google“ partnerius ir idėjinius lyderius – „Google Partners“ yra mūsų komandai pritaikyta programa, o tai labai vertiname.

Itin svarbu žinoti, kaip „Google Ads“ veikia, ir užtikrinti, kad pasiektume maksimalų našumą. Štai kodėl visi mūsų naujieji darbuotojai pereina „Skillshop“ sertifikavimo programą. Taip pat nuolat palaikome 80 procentų optimizavimo balą, o tai leidžia mums pasinaudojant „Google“ rekomendacijomis pasiekti klientams geriausių rezultatų. Šie programos reikalavimai pagerina mūsų įgūdžius ir padidina tiek mūsų agentūros, tiek klientų našumą, todėl laimi abi pusės.

„Premier“ partneriams teikiama gerokai daugiau nei vien kasdienis palaikymas; gauname sąžiningą, aiškų grįžtamąjį ryšį ir nurodymus verslui nukreipti. Mums ketinant plėstis, „Google Partners“ liks su mumis ir pateiks pritaikytų sprendimų, atitinkančių mūsų ilgalaikius tikslus.

Partnerystės vertė

1 ženklelio piktograma

Mūsų agentūra gauna naudos iš „Google Partners“ naudodamasi prieiga prie pažangių produktų mokymų, produktų ekspertų, renginių ir apdovanojimų

2 ženklelio piktograma

Sertifikatai padeda mūsų strategams išmokti ir pritaikyti geriausią „Google Ads“ praktiką

3 ženklelio piktograma

Nuolatinis 80 proc. paskyrų optimizavimo balas padeda mūsų komandai klientų kampanijas vykdyti maksimaliu pajėgumu

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.