„Premier“ partneris

Raccoon Marketing Digital

Programa „Google Partners“ padeda „Raccoon Marketing Digital“ sustiprinti agentūros reputaciją ir pritraukti naujų klientų

Didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

„Raccoon Marketing Digital“ įsteigėme 2013 m. San Karlose, Brazilijoje, siekdami klientams pateikti visų strateginių, duomenimis pagrįstų rinkodaros paslaugų pasirinkimą. Nuo tada išsiplėtėme iki daugiau nei 650 darbuotojų, turinčių įvairios kompetencijos, pradedant medijos našumo ir suasmenintosios rinkodaros, baigiant dizaino ir žiniatinklio analizės žiniomis. Aptarnaujame apie 130 klientų (daugiausia didelėse mažmeninės prekybos, finansinių technologijų, B2B ir švietimo organizacijose), su kuriais gebame užmegzti ilgalaikius santykius, pritaikydami skaitmeninės rinkodaros strategijas pagal unikalius jų verslo tikslus.

Citatos piktograma

Agentūros paskyrų valdytojai, dalyvavę pažangiuose produktų mokymuose, surengtuose „Google Partners“ akademijos, grįžo turėdami daugiau žinių, o tai jiems leido klientams pateikti „Google Ads“ sprendimus, suteikusius puikių rezultatų.

Tulio Kehdi

Steigiantysis partneris ir operacijų direktorius, Raccoon Marketing Digital

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

Kadangi buvome dirbę „Google“, gerai žinojome „Google Ads“ pranašumus ir užsibrėžėme ambicingus tikslus, norėdami maksimaliai išnaudoti platformą. 2016 m. tapome „Google“ partneriu, o netrukus – „Premier“ partneriu. Ši besivystanti partnerystė sustiprino mūsų santykius su „Google“ ir leido pertvarkyti verslą, bendradarbiauti su klientais taikant geresnes strategijas ir pasinaudoti „Google“ teikiamu suasmenintu klientų palaikymu.

Matydami „Google“ teikiamas sektoriaus ir auditorijos įžvalgas, mūsų klientai supranta, kaip sparčiai galime pateikti strategines rekomendacijas. Be to, „Google Partners“ renginiai mums suteikė neįkainojamų įžvalgų apie „Google Ads“ platformą, o jų gavę pakoregavome savo operacijas ir padidinome klientams teikiamą vertę. Šie renginiai suburia geriausius rinkodaros protus ir siūlo neprilygstamas ryšių mezgimo galimybes.

Vienas iš šių renginių – „Premier“ partnerių apdovanojimai – mums leido pasiekti pripažinimą rinkoje. Didžiuojamės, kad per pastaruosius dvejus metus laimėjome tris apdovanojimus, o per tą laiką išaugo potencialių klientų, kurie tiesiogiai kreipiasi į mus, skaičius. „Google“ pripažinimas yra tiesiogiai susijęs su įgijimo ir rinkodaros strategijomis; jis sustiprino mūsų reputaciją tiek esamų, tiek potencialių klientų akyse.

Šių apdovanojimų laimėjimas paskatino mūsų komandą toliau tobulinti žinias ir įgūdžius. Noro mokytis kurstymas yra viena pagrindinių mūsų vertybių, o „Google Partners“ akademijos mokymai ir „Skillshop“ sertifikatai padėjo mūsų komandai įgyti gilų išmanymą. Kaip sako mūsų pardavimo ir rinkodaros vadovas Lucas Palhares, „pasitelkę „Skillshop“ sertifikatus paruošėme daugiau nei tūkstantį darbuotojų, turinčių įgūdžių, reikalingų klientams padėti. Todėl mokymai turėjo realų poveikį ne tik „Raccoon“, bet ir visam Brazilijos skaitmeninės rinkodaros sektoriui.“

Mūsų darbo su programa „Google Partners“ patirčiai laikui bėgant keičiantis, ši programa padėjo mums pasiekti sėkmę, kurios kitu atveju nebūtume pasiekę.

Partnerystės vertė

1 ženklelio piktograma

„Premier“ partnerio ženklelis ir apdovanojimai suteikia pripažinimą rinkoje

2 ženklelio piktograma

„Google Partners“ mokymai ir sertifikatai padeda mūsų komandai tobulėti

3 ženklelio piktograma

„Google Partners“ renginiai suteikia labai svarbių žinių, kurias panaudojant klientams suteikiama daugiau vertės

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.