„Premier“ partneris

SearchKings

„Google Partners“ programa suteikia mums prieigą prie įžvalgų, duomenų ir produktų ekspertų – o tai mūsų agentūrai per pastaruosius 18 mėnesių leido padvigubinti klientų skaičių.

Didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

Įkurta 2009 m., įsikūrusi Toronte, Kanadoje. Esame skaitmeninės rinkodaros agentūra, kurios tikslas – padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms visoje Šiaurės Amerikoje siekti sėkmės internete. Šiuo metu turime 80 darbuotojų ir teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas daugiau nei 5 tūkstančiams klientų. Mūsų specializacija – potencialių klientų generavimas paslaugų namų ūkiams ir profesionalams sektoriui.

Citatos piktograma

Šioje greitai kintančioje skaitmeninėje erdvėje turime reguliariai adaptuoti savo verslą. Programa „Google Partners“ remia mūsų pastangas skatinti klientų sėkmę, suteikdama prieigą prie sektoriaus, produktų ir paieškos įžvalgų, kurias vėliau galime pristatyti savo klientams.

Matthew Glickman

Vienas steigėjų ir vykdomasis viceprezidentas, SearchKings

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

„SearchKings“ teikia „Google Ads“ paslaugas nuo pirmosios veiklos dienos. 2016 m. tapome „Premier“ partneriu, kai naujoji pakopa buvo pristatyta Kanadoje, o tai mums buvo didžiulis pasiekimas. „Premier“ partnerio ženklelio demonstravimas svetainėje padėjo sulaukti savo paslaugų ir kompetencijos pripažinimo. Kaip pažymi mūsų viceprezidentas partnerystėms ir strategijai Nir Kushnir, „Klientai žino, kad užmezga santykius su organizacija, kuria galima pasitikėti“.

„Google Partners“ programa suteikia mums sektoriaus įžvalgų, o jos padeda atlikti palyginimą ir leidžia geriau suprasti svarbius klientų paieškos elgsenos ir poreikių pokyčius. Dalyvaudami programoje turėjome galimybę pasiekti paskyrų našumo ataskaitas ir dalyvauti produktų mokymuose pažengusiems bei specialiuosiuose renginiuose.

Didžiuojamės galėdami savo svetainėje pateikti „Premier“ partnerio ženklelį. Turėdami tokį pripažinimą galime išsiskirti iš konkurentų ir pakeliame kartelę savo darbuotojams, o „Skillshop“ sertifikatai padeda maksimaliai padidinti klientų „Google Ads“ našumą. Tai parodo klientams, kad esame patikimi, nuoseklūs ir galime jų verslui užtikrinti sėkmę internete.

Partnerystės vertė

1 ženklelio piktograma

Iš to, kad turime „Premier“ partnerio ženklelį, potencialūs ir esami klientai žino, kad galime patikimai patarti

2 ženklelio piktograma

Pasiekdami sektoriaus įžvalgas galime palyginti ir geriau suprasti vartotojų elgseną paieškoje

3 ženklelio piktograma

Buvimas „Premier“ partneriu pakelia kartelę, o „Skillshop“ sertifikatai mūsų darbuotojams padeda maksimaliai padidinti „Google Ads“ našumą

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.