Viví Marketing

Kompetencijos gerinimas ir sėkmė naujose rinkose naudojant programą „Google Partners“

„Viví Marketing“ didelis reklamjuostės vaizdas

Faktai

Buenos Airėse 2016 m. įkurta „Viví Marketing“ yra nedidelė, visame pasaulyje paslaugas teikianti agentūra. Turime klientų Meksikoje, Argentinoje, Čilėje, Urugvajuje, Paragvajuje, Ispanijoje ir JAV. Sparčiai plečiamės pasirašydami sutartis su klientais kitose šalyse. Skiriame dėmesį tiek įsitvirtinusių įmonių, tiek startuolių verslo plėtrai – naudodami našumo rinkodarą, svetainių optimizavimą paieškos sistemoms, rinkodarą el. paštu ir automatizavimą.

Citatos piktograma

„Būdami „Google“ partneriais įgyjame daugiau galimybių būti aktyvesniais su klientais, kurie tai vertina, nes žino, kad esame vienu žingsniu priekyje konkurentų.

Virginia Dendi

Generalinė direktorė ir įkūrėja, Viví Marketing

Mūsų darbo su „Google Partners“ patirtis

Sėkmės istorijos vaizdas

Nuo 2016 m., kai pradėjo veikti „Viví Marketing“, mūsų tikslas – padėti klientams augti, suteikiant jiems išteklių, reikalingų siekiant sėkmės. Štai kodėl mums buvo labai svarbu anksti prisijungti prie programos „Google Partners“. Žinojome, kad „Google“ partneriai gauna neprilygstamą mokymą, palaikymą ir išteklius bei kad partnerio ženklelis suteiks mums konkurencinį pranašumą. Per porą mėnesių nuo agentūros įkūrimo mums pavyko prisijungti prie programos, o partnerio būsena nuo to laiko yra mūsų pasididžiavimas, kuris mums ir toliau teikia naudą.

Kai augome, programa „Google Partners“ buvo su mumis. Gavome įžvalgų apie sektorių, kurios padėjo mums diegti naujoves, suteikti klientams didesnės vertės ir efektyviai optimizuoti jų kampanijas bei plėtoti verslą.

Šiuo metu pagal programą „Google Partners“ mūsų komandai ir toliau teikiamas išsamus mokymas apie produktą, kuris leidžia mums tapti ekspertais labai konkurencingoje rinkoje. Mokymai „Google“ platformoje „Skillshop“ padeda mums sertifikuoti paskyros strategus, o tai labai motyvuoja mūsų komandą nuolat pildyti žinių bagažą.

Mūsų, kaip „Google“ partnerio, būsena užtikrina didžiulį žinomumą ir pasitikėjimą rinkoje; tai padeda apsaugoti mūsų naują įmonę ir stiprinti santykius su esamais klientais. Kai einame į naujas rinkas, partnerio ženklelis suteikia mums pasitikėjimo pradėti nuo nulio.

Nors džiaugiamės būdami partneriu, jau žvelgiame į kitą tikslą: tapti „Premier“ partneriu ir gauti „Premier“ partnerio apdovanojimą.

Partnerystės vertė

1 ženklelio piktograma

Strateginės „Google“ įžvalgos padeda mums suteikti daugiau naudos klientams

2 ženklelio piktograma

„Skillshop“ sertifikatai motyvuoja mūsų komandą mokytis ir įgyti žinių

3 ženklelio piktograma

Partnerio ženklelis suteikia mums patikimumo plečiantis naujose rinkose

Prisijunkite prie „Google Partners“ programos šiandien

Tobulinkite „Google Ads“ įgūdžius, padėkite savo įmonei išsiskirti iš kitų ir siekite rezultatų savo klientams.

Prisijunkite prie „Google Partners“

Prisiregistruokite naudodami savo įmonės „Google Ads“ valdytojo paskyrą.