Peržiūrėkite visas „Street View“ žemėlapių sudarymo keliones

Zimbabvės vaizdas

Zimbabvė

Žiūrėkite, kaip Tawanda Kanehma pasakoja savo istoriją apie Zimbabvės žemėlapio sudarymą naudojant „Street View“. Tawanda grįžo į savo gimtąją Zimbabvę turėdamas tikslą parengti sostinės Hararės ir Viktorijos krioklių – viso pasaulio turistų lankomų vietų – „Street View“ vaizdus „Google“ žemėlapiuose.

Bermudos vaizdas

Bermuda

Sužinokite, kaip Bermudos turizmo agentūra, kelionių rinkodaros organizacija, nusamdė „Miles Partnership“ – agentūrą, turinčią „Street View“ ženklelį „Patikima“. Ši agentūra turi galimybes rinkti „Street View“ vaizdus ir naudoti „Google“ įrankius. Ji padeda Bermudos turizmo agentūrai optimizuoti veiklą „Google“ žemėlapiuose, prisideda, kad vietos įmonės būtų lengviau randamos, taip pat padeda turistams virtualiai naršyti Bermudą planuojant keliones (ar apie jas svajojant).

Tongos vaizdas

Tonga

Tania Wolfgramm ir Wikuki Kingi, organizacijos „Grid Pacific“, skatinančios pietinio Ramiojo vandenyno regiono tautų kultūrinį pažinimą, steigėjai, užfiksavo žemėlapio sudarymo kelionę į Tongą. Žiūrėkite jų stulbinamą kelionę imantis ambicingo plano pateikti visą Tongos salą „Street View“.

Ryškiausios 2018 m. „Google“ žemėlapių „Street View“ susitikimo akimirkos

Žiūrėkite praėjusių metų „Google“ žemėlapių „Street View“ susitikimo, kasmetinio renginio, suburiančio „Street View“ bendraautorius iš viso pasaulio, ryškiausias akimirkas