Ištekliai

Nesvarbu, ar jūs ką tik pradėjote naudotis, ar turite konkretų klausimą, galite sužinoti daugiau, kaip tvarkyti verslo informaciją „Google“.

DUK

Išskleisti viską Uždaryti viską
 • Koks mokestis taikomas už „Google“ mano verslą?

  „Google“ mano verslu visi gali naudotis nemokamai. Tikrai taip. Taip pat apsilankę šioje svetainėje sužinosite daugiau apie tai, kaip „Google“ skelbimai gali padėti pasiekti verslo tikslus.

 • Ar yra „Google“ mano verslo programa mobiliesiems?

  Taip ir ji yra nemokama. Galite daryti viską, ką jau darote žiniatinklio paskyroje, ir dar daugiau naudodami „Google“ mano verslo programą. Dėl patobulintų funkcijų lengviau sukurti išskirtinį įmonės profilį keliaujant. Naudodami programą galite:
  – pridėti išsamios įmonės informacijos tiesiogiai per profilio redagavimo priemonę ir ją redaguoti;
  – daryti nuotraukas, jas tobulinti naudodami įvairius modernius filtrus ir skelbti tiesiogiai įmonės profilyje;
  – sukurti naujų pasiūlymų, atnaujinimų ir renginių įrašų;
  – peržiūrėti, kas sąveikauja su jūsų įmonės profiliu ir toliau bendrauti skirtuke „Klientai“. Skirtuke „Klientai“ galite atsakyti į apžvalgas, tiesiogiai bendrauti pranešimais su klientais ir peržiūrėti, kas stebi jūsų įmonę.

 • Kuo skiriasi „Google“ mano verslo, „Google“ vietų verslui ir „Google+“ puslapių informacijos suvestinės?

  Jei anksčiau verslo informaciją tvarkėte naudodami „Google“ vietų verslui arba „Google+“ puslapių informacijos suvestinę, jūsų paskyra buvo automatiškai naujovinta į „Google“ mano verslo paskyrą.

 • Ar man reikia „Google“ mano verslo, jei jau turiu svetainę?

  „Google“ mano verslas papildo jau turimą svetainę – jūsų įmonė tampa žinoma viešai ir įtraukiama į „Google“. Pateikta informacija apie jūsų įmonę gali būti rodoma „Google“ paieškoje, „Google“ žemėlapiuose ir „Google+“.

 • Kaip tvarkyti kelias įmonės vietas?

  Jei jūsų įmonė turi dešimt ar daugiau buveinių, jas visas galite įtraukti vienu metu naudodami masinio įkėlimo įrankį. Eikite į „Google“ mano verslo vietas, jei norite įkelti ir redaguoti buveines. Sužinokite daugiau.

 • Ar aš galiu naudotis „Google“ mano verslu, net jei ir neturiu realiai veikiančios parduotuvės?

  Tikrai taip. Nesvarbu, ar verslą vykdote namuose, ar turite įmonę paslaugų centre, galite pateikti savo informaciją, kad ji būtų rodoma „Google“, tiek su adresu, tiek be jo.

 • Ar „Google“ žemėlapių smeigtukai tikrai aštrūs?

  Kaip kitaip jie gali prisegti?

Greitai gaukite pagalbos.

Pagalbos centras

Gaukite pagalbos, ką daryti norint būti sistemoje „Google“, taip pat kai jos reikia tvarkant ir reklamuojant savo verslo informaciją.

Sužinokite daugiau

Prisijunkite prie bendruomenės.

„Google“ mano verslo bendruomenė

Užduokite klausimų ir diskutuokite kartu su tokiais pačiais įmonių savininkais kaip jūs.

Prisijunkite prie diskusijos