Paprasta ir saugi prieiga prie viso turinio

Saugokite ir bendrinkite failus bei aplankus iš bet kokio mobiliojo įrenginio, planšetinio ar stalinio kompiuterio ir bendradarbiaukite dirbdami su jais

Reklamjuostė
Piktograma

Jūsų turinys saugus, privatus ir niekada nėra naudojamas skelbimų suasmeninimui

Diskas užtikrina šifruotą ir saugią prieigą prie jūsų failų. Su jumis bendrinami failai iškart nuskaitomi ir pašalinami, jei aptinkama kenkėjiška programa, šlamštas, išpirkos reikalaujanti programinė įranga ar sukčiavimas. Be to, Diskas veikia debesyje, todėl failų nereikia saugoti vietoje ir sumažėja pavojus jūsų įrenginiams.

Reklamjuostė
Piktograma

Debesyje veikiančios bendradarbiavimo programos, skirtos komandiniam darbui

Diskas sklandžiai integruojamas Dokumentuose, Skaičiuoklėse ir Skaidrėse, debesyje veikiančiose programose, kurias naudodama komanda gali efektyviai bendradarbiauti realiuoju laiku. Kurkite ir bendrinkite turinį su komanda jau nuo pirmos dienos – duomenų nereikia perkelti iš esamų įrankių.

Reklamjuostė
Piktograma

Integruota su įrankiais ir programomis, kurias komanda jau naudoja

Diskas yra integruotas su komandos naudojamomis technologijomis ir jas papildo. Bendradarbiaukite „Microsoft Office“ failuose nekonvertuodami failų formatų ir redaguokite bei išsaugokite daugiau nei 100 papildomų failų tipų, įskaitant PDF, CAD failus, vaizdus ir kt.

Reklamjuostė
Piktograma

„Google“ AI ir paieškos technologija padeda komandai dirbti sparčiau

Pasinaudoję veiksmingomis Diske įterptomis „Google“ suteikiamomis paieškos galimybėmis dirbsite greitai, našiai ir patikimai. Funkcijos, pvz., Prioriteto, naudoja AI, kad galėtų nuspėti, ko ieškote, ir parodytų aktualiausią turinį, – taip komanda galės rasti failus iki 50 proc. greičiau.

Reklamjuostė

Naudokite Diską bet kokiame įrenginyje

Diskas veikia visose pagrindinėse platformose, todėl galite sklandžiai dirbti naršyklėje, mobiliajame įrenginyje, planšetiniame ar staliniame kompiuteryje.

Daugybė komandų jau naudoja Diską, kad iš esmės pakeistų savo darbo pobūdį

Piktograma Piktograma Piktograma Piktograma Piktograma

Naudotojai teikia pirmenybę Diskui, o ne konkurentų produktams

Šaltinis: G2.com, Inc., 2020 m. vasario mėn.

4.7

4.3

4.2

4.2


Diskas integruotas su komandos jau naudojamais įrankiais

Pradėkime

Piktograma

Fiziniai asmenys

Saugokite, bendrinkite ir pasiekite failus bei aplankus naudodami bet kurį mobilųjį įrenginį, planšetinį ar stalinį kompiuterį – pirmieji 15 GB saugyklos vietos yra nemokami.

Piktograma

Komandos

Padėkite komandai dirbti greičiau naudojant saugią debesyje veikiančią bendradarbiavimo platformą, kurioje paprasta bendrinti, saugoti ir pasiekti failus.

Piktograma

Įmonė

Apsaugokite įmonės duomenis naudodami Duomenų praradimo prevencijos funkciją, el. informacijos atskleidimui ir archyvavimui skirtą „Vault“ bei saugos centrą.

Ištekliai