Nuotraukų šaltiniai

„Street View“ nuotraukos gaunamos iš dviejų šaltinių – „Google“ ir mūsų pagalbininkų.

Mūsų turinys

Mūsų turinys

„Street View“ ir „Google“ žemėlapiuose pateikiamas „Google“ priklausantis turinys. Automatiškai suliejame vaizduose esančius veidus ir transporto priemonių numerius.

Pagalbininkų turinys

Kitų pagalbininkų turinys

Šalia naudotojų pateikiamo turinio rodomas paskyros pavadinimas, kurį galima spustelėti arba paliesti, ir, kai kuriais atvejais, profilio nuotrauka.

Kaip „Google“ teikia jums paslaugą „Street View“

Kad būtų galima bendrinti „Street View“ vaizdus, mūsų inžinierių komanda daug dirba. Čia galite žvilgtelėti, ką daro komanda, kad galėtumėte naudotis „Street View“.

Atraskite jus supantį pasaulį 360 laipsnių kampu. Peržiūrėti galeriją

Kur vykstame

„Street View“ automobiliu keliaujame daugelyje šalių ir fiksuojame vaizdus, padedančius atrasti jus supantį pasaulį. Peržiūrėkite šalių, kuriose keliausime automobiliu arba žygiuosime toliau, sąrašą.

Šalis
Regionas Rajonas Laikas
{[value.region]} {[value.districts]} {[value.datestart| date:'MM/yyyy']} - {[value.dateend| date:'MM/yyyy']}

Dėl nevaldomų veiksnių (vėjo, uždarytų kelių ir t. t.) visada išlieka tikimybė, kad mūsų automobiliai negalės važiuoti arba įvyks nedidelių pakeitimų. Taip pat žinokite, kad sąraše nurodžius tam tikrą miestą, važiavimo atkarpoje gali būti mažesnių miestų ir miestelių.

Kur jau buvome

Mėlyna spalva žemėlapyje nurodoma, kur galima peržiūrėti „Street View“ vaizdus. Priartinkite, kad peržiūrėtumėte išsamiau, arba naršykite turinį mūsų svetainėse ir programose.

„Google“ „Street View“ priemonės

Naršykite naudodami „Street View“ priemones.